“Все, що робить, непомітно“: “Холостяк“ Михайло Заливако розповів про відносини з Ганною Богдан

Головний герой 11 сезону романтичного шоу "Холостяк" стає все більш відвертим перед своїми підписниками. Михайло Заливако все частіше розповідає про стосунки зі своєю обраницею Ганною Богдан, говорить про позитивні сторони їх відносин і негативні.

“Все, що робить, непомітно“: “Холостяк“ Михайло Заливако розповів про відносини з Ганною Богдан - today.ua

Зовсім недавно харківський бізнесмен зізнався, як вирішує конфлікти з коханою, а сьогодні назвав найдорожче в їх відносинах.

В особистому акаунті в Інстаграм "Холостяк" Михайло Заливако поділився серією фотографій, зроблених в одному з київських закладів. Бізнесмен розмістився на дивані, а зверху сіла Ганна Богдан. Закохані дуріли, обнімалися і цілувалися. Як зазначив Михайло, всі ніжності жінки залишаються непоміченими, поки вона не перестає проявляти знаки уваги.

"Якщо вечора, то тільки такі. Все, що робить жінка, непомітно. Помітно стає, коли вона цього не робить. Будь і роби, я сумую", - зазначив "Холостяк" Михайло Заливако.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Михайло Залівако (@kanyeeebear)

Шанувальники прийшли в захват, відзначаючи, що Міша і Аня втерли носа усім тим хейтерам, які не схвалили вибір бізнесмена в фіналі проєкту і обіцяли парі швидке розставання.

"Ось де ці всі, хто верещав після останньої серії: вона тобі не пара, вона до тебе байдужа, вас пари не буде! Зайці, зайці! Викусили, лахудри", "Шикарна пара", "Такі балдьожні, залишайтеся такими", "Клас, такі милі, приємно за вами спостерігати", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, "Холостяк" Нікіта Добринін зізнався, скільки він заплатив за найдорожчу подорож в його житті.