Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна розповіла, що пережила на початку вагітності: “Більше місяця я була овочем“

Автор: Анастасия Березовская

«Холостяк» Нікіти Добринін і Даша Квіткова незабаром стануть батьками. Блогерша постійно розповідає про свою вагітність і нічого не приховує від підписників. Дружина гумориста повідала про серйозні проблеми зі здоров'ям, які виникли у неї на перших місяцях вагітності. Крім сильного токсикозу Дарина захворіла на коронавірус, і не могла через "положення" вживати всіх необхідних їй медикаменти.

Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна розповіла, що пережила на початку вагітності: “Більше місяця я була овочем“ - today.ua

Даша Квіткова, яка перемогла в 9 сезоні шоу «Холостяк» і стала дружиною гумориста Нікіти Добриніна, розповіла про всі тяготи, які їй довелося винести на перших місяцях вагітності.

«Я звичайна людина і мені було погано. Ні, погано - це не те слово, яке б в точності описало мій стан», - зазначила блогерша.

У період з 6 по 11 тиждень вагітності у 22-річної дівчини був сильний токсикоз.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Частині споживачів тарифи на електроенергію підвищують вже з 1 червня: оприлюднено нові цифри

«Під час токсикозу, єдине положення, коли я відчувала себе більш-менш - це лежачи, і то, там теж були свої нюанси. Були дні, коли я просто встати не могла, а були, коли я приїжджала на зйомку і тут же закінчувала її, тому що просто не вивозила», - каже дружина «Холостяка».

На перших місяцях вагітності Даша не могла їсти свої улюблені страви, особливо азійську кухню. Зате пластівці з молоком і ковбаса йшли на «ура». Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна розповіла, що пережила на початку вагітності: “Більше місяця я була овочем“

«Мене нудило 24/7, я засинала, прокидалася і жила більше місяця з цим відчуттям. Було дуже важко. Думаю, що по Сторіс ви пам'ятаєте, як більше місяця я була овочем», - каже дівчина, відзначаючи, що ніякі рекомендації лікаря або народні методи їй не допомагали.

Незабаром у Квіткової загострилися головні болі, з якими не справлявся жодні препарат дозволений вагітним. Незабаром почалися «нереальні» болю в яснах, попри те, що проблем з зубами у дівчини не було.

Трохи пізніше дружина Нікіти Добриніна захворіла на коронавірус. До головних болів і нудоти додалися температура і ломота. Дівчина виявилася в такому положенні, що їй потрібно було пити багато води, але вона не могла, оскільки тут же утворювалися блювотні позиви.

«Ми викликали швидку, яка вводила мені фіз. розчин через вену, щоб в мій організм хоч якось потрапила рідина. У наступні дні у мене пропал нюх, тому мені почало поволі ставати краще. Лікар на прийомі сказав, що всередині росте "бойової малюк", так як разом зі мною пережив це все», - уклала зірка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Daria Kvitkova (@kvittkova)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, «Холостяк» Микита Добринін зізнався, що його дружина довго не могла завагітніти.