Дружина Кличка вперше зізналася, чому не живе у Києві

Задовго до повномасштабного вторгнення мер Києва Віталій Кличко та модель Наталя жили окремо один від одного. Міський голова веде справи з української столиці, а його дружина прийняла рішення жити та працювати в Німеччині. Щобільше, переїхала туди близько 20 років тому.

Дружина Кличка вперше зізналася, чому не живе у Києві - today.ua

Через те, що багато років подружжя живе окремо, нерідко з'являються чутки про їхнє розлучення. Нещодавно Віталій Кличко навіть прокоментував чергові повідомлення про розлучення із дружиною.

Мер займається політичними питаннями, а Наталя Кличко присвячує себе йозі та духовним практикам, подорожам та турботам про дітей, які роз'їхалися по всьому світу: дочка навчається у Нідерландах, молодший син у Великій Британії, а старший в аспірантурі у Києві. Також дружина Віталія Кличка знайшла себе у музичній сфері, записала кілька треків та навіть періодично виступає на сцені.

В особистому обліковому записі в Інстаграм дружина мера Києва ініціювала відповіді на запитання шанувальників. Один із фоловерів поцікавився, коли останній раз Наталя Кличко була у Києві, і чому вона живе у Гамбурзі, а не в українській столиці. На що модель відповіла:

"Загалом я живу в Гамбурзі вже 20 років… Це місто стало для мене моїм другим домом".

Дружина Кличка вперше зізналася, чому не живе у Києві Саме там вона з нетерпінням чекає на приїзд дітей, де вони відзначають свята та дні народження. Ось тільки зірковий батько приєднується до них не часто.

Нагадаємо, дружина Кличко підкреслила модельну фігуру облягаючою мінісукнею: новий вихід Наталії.