Задовго до повномасштабного вторгнення мер Києва Віталій Кличко та модель Наталя жили окремо один від одного. Міський голова веде справи з української столиці, а його дружина прийняла рішення жити та працювати в Німеччині. Щобільше, переїхала туди близько 20 років тому.
![Дружина Кличка вперше зізналася, чому не живе у Києві Дружина Кличка вперше зізналася, чому не живе у Києві - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/12/263216_ca2c5468_96e89118d1e4828e564887576426f141_nataliya_klichko_102232496-768x512.jpg)
Через те, що багато років подружжя живе окремо, нерідко з'являються чутки про їхнє розлучення. Нещодавно Віталій Кличко навіть прокоментував чергові повідомлення про розлучення із дружиною.
Мер займається політичними питаннями, а Наталя Кличко присвячує себе йозі та духовним практикам, подорожам та турботам про дітей, які роз'їхалися по всьому світу: дочка навчається у Нідерландах, молодший син у Великій Британії, а старший в аспірантурі у Києві. Також дружина Віталія Кличка знайшла себе у музичній сфері, записала кілька треків та навіть періодично виступає на сцені.
В особистому обліковому записі в Інстаграм дружина мера Києва ініціювала відповіді на запитання шанувальників. Один із фоловерів поцікавився, коли останній раз Наталя Кличко була у Києві, і чому вона живе у Гамбурзі, а не в українській столиці. На що модель відповіла:
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
"Загалом я живу в Гамбурзі вже 20 років… Це місто стало для мене моїм другим домом".
Саме там вона з нетерпінням чекає на приїзд дітей, де вони відзначають свята та дні народження. Ось тільки зірковий батько приєднується до них не часто.
Нагадаємо, дружина Кличко підкреслила модельну фігуру облягаючою мінісукнею: новий вихід Наталії.